niedziela, 23 grudnia 2012

Mary Xmas...

Co zrobiłam:

* Trochę deku, z którego nie jestem zadowolona, ze względu na brak czasu na dopracowanie, i które trochę wstyd pokazywać (a co dopiero dawać) komukolwiek - ale trudno:( <- stopki Lucjana :3)

* Dużo nowych glinianych ptaków, których akurat się  nie wstydzę, i których 2 komplety pofrunęły dziś w świat (część osiadła na mojej choince i półkach):
*Ubrałam choinkę, Młodego szpikulcochoinkę, posprzątałam dom, ugotowałam barszcz i kapustę, której dziwnym trafem przy przechodzeniu przez kuchnię coraz bardziej ubywa (no jakim cudem?! :P), zrobiłam dekoracje, zawiesiłam i rozstawiłam jemioły i pierdolencje (ups, poinsencje), i, no i: w biegu niniejszym chciałabym życzyć wszystkim, zarówno świętującym wczoraj, jak też jutro, i za 2 tygodnie - WSZYSTKIEGO DOBREGO*!! :)


* ...a sobie, żeby już był 3 stycznia. Uf :(

9 komentarzy:

 1. A dziękuje i nawzajem :)
  Rzeczy śliczne, ptaszki podbiły moje serce ^^ skrzyneczki zresztą też ~~
  Oby jak najszybciej dla Ciebie był 3 stycznia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia. Mi się decu podoba. Lubię bardzo ten motyw róż. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie wiem o co Ci chodzi bardzo fajne te kuferki^^ ja bym podpięła lodówkę pod jakiś pastuch albo porobiła pasieki xD
  a ptaszki są kapitalne,a jaką masz łohohoho fajna biblioteczke ^^
  Wesołych Świąt moja Droga ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, a nie zwróciłam uwagi na dobór dzieł literackich na zdjęciu :P Po prostu ustawiłam ptaki i zrobiłam fotkę :P (ale tak wygląda większość moich książek, więc gdzie by nie stały mogłoby być ciekawie :P)

   Ściskam, nawzajem!! :*

   Usuń
 4. Cudne są te pudełeczka:) Pozdrawiam świątecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne to pudełko "ala" opakowanie. Prawdę mówiąc już po ale życzę wszystkiego dobrego po Świętach i przede wszystkim spełnienia marzeń i głowy pełnej inspiracji w nadchodzącym Nowym Roku. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. kuferek bluszczowy i pitaki - moje ci one. zazdrośćcie :D dzięki, kochana ^^ btw. zapraszam w odwiedziny, remonta zakończone póki co :D

  OdpowiedzUsuń